Сексуальні корсети

Трусики та корсет зі штучної шкіри

Набір корсет і трусики стрінги з 2 предметів. Гарячий і пряний! У такому корсажі ви будете виглядати просто чарівно. З сексуальною застібкою на блискавку спереду. Матеріал, схожий на шкіру, дуже зручний у носінні.

Ціна на момент огляду: 983 Грн

Чорний корсет на блискавці

Корсет на кісточках, фігурні та злегка посилені чашечки, 2 опорні штанги спереду, із застібкою спереду, з гачком і вушком усередині. Цей корсет створює дуже гарну фігуру. Ідеально підходить під блузи або безпосередньо під блейзер.

Ціна на момент огляду: 1 059 Грн

Червоний корсет для маленьких і великих бюстів

Чуттєвий корсет на підв’язці. Будь грішно звабливою! Корсет виготовлений з блискучого та гнучкого матеріалу в поєднанні з блискучою вишивкою. Частина бюстгальтера має чашки, м’яко укріплені знизу. Вшиті лямки з регулюванням звичайної довжини. Центр корсета вирішено оригінальною шнурівкою.

Ціна на момент огляду: 1 711 Грн

Шкіряний корсет і трусики на шнурівці для повненьких жінок

Переверніть голову вашого партнера догори ногами за допомогою цього сексуального корсета на шнурівці. Корсет в еротичному шкіряному дизайні прикрашений мереживом на декольте. Корсетні штанги спереду та ззаду формують вигини та оригінально підкреслюють їх.

Ціна на момент огляду: 802 Грн

Чорний мереживний корсет з характерною шнурівкою

Дразливий напівпрозорий корсет з ефектною шнурівкою і застібкою на підв’язку. Поставте чоловіків на коліна! Корсет і трусики виготовлені з мережива та еластичної сітки. Частина бюстгальтера має напівпосилені чашки на кісточках, оброблені бантами, бретелі з регулюванням довжини.

Ціна на момент огляду: 1 908 Грн

Розкішний білий корсет з ефектом пуш-ап і знімними бретелями

Жіночий корсет Іветт має знімні та регульовані бретелі. Ідеально формує талію і зону декольте. Має двоступеневу застібку з рядом гачків. Ви можете розстібнути лямки корсета або використовувати їх для застібки панчіх. Чашки посилені та мають спеціально розроблену кишеню для накладки пуш-ап, яку ви можете витягнути в будь-який момент.

Ціна на момент огляду: 2 256 Грн

Вона, безумовно, одна з тих жінок, які мріють мати гарну, пишну талію. І саме для цього колись давно був винайдений корсет. Пізніше вона стала незамінною частиною жіночого гардеробу. І сьогодні він повертається і займає своє місце у світі моди. І не дивно. Корсет призначений для всіх жінок незалежно від розміру бюста. Вона створює чарівне декольте і красиву, струнку фігуру.

Важливо звернути особливу увагу на його довжину, адже це найголовніше. Найчастіше розрізняють корсети як нижню білизну або корсети як частину одягу, які зазвичай носять для офіційних заходів і, на відміну від нижньої білизни, більш декоровані та виготовлені з більш товстих матеріалів. Еротичні корсети, навпаки, виготовляються з м’яких еластичних матеріалів, які красиво облягають фігуру і часто бувають прозорими.

Якщо ви боїтеся носити корсет, тому що чули, що це боляче, повірте, що це не так. Жінка, про яку йде мова, ймовірно, скаржилася через те, що не вміла добре зашнурувати її. Тому будьте особливо обережні зі шнурівкою або зверніться до професіонала. Отже – якщо ви хочете мати гарне декольте, струнку талію і витончену поставу, вперед, обирайте гарну річ з цієї категорії!