Пояси для панчіх

Дешевий чорний мереживний пояс для підв’язок

Пояс під підв’язку завжди був символом спокуси. Сьогодні його функція не сильно змінилася. Його практичне призначення досить епізодично використовується дамами в повсякденному житті. Його головне використання – спокушання та еротичні ігри. У поєднанні з колготками з спокусливим мереживом він здатний буквально сп’янити чоловіче покоління.

Ціна на момент огляду: 377 Грн

Чуттєвий комплект Kama з тюлю та шифону

Нижня білизна є частиною гардеробу. Хтось буквально насолоджується покупками спокусливих речей. Для деяких людей вибір є досить складним питанням. Або, можливо, ви зараз маєте справу з дилемою, який твір правильний? А як щодо еротичної білизни! Це, як правило, особливо складна справа. Майте на увазі, що коли чоловік бачить жінку в сексуальній нижній білизні, він відразу створює сильні стимулюючі образи. Сексуальна нижня білизна може повільно розкривати наготу жінки.

Ціна на момент огляду: 695 Грн

Чуттєвий топ на підв’язки

Еротична та красива білизна! Цей топ з підв’язками чудово прилягає до шкіри, що забезпечує комфорт при носінні. Ваші вигини прикрасить красивий лусковий принт, груди підкреслить ремінець Neckholder. Ваш партнер не може насолодитися переглядом!

Ціна на момент огляду: 680 Грн

Немає нічого кращого, ніж здивувати свого партнера в спальні і внести свіжий вітерець у ваші заняття любов’ю. Саме тому підв’язки – це правильний вибір! Незвичайний еротичний символ, який не старіє відразу, вони з давніх-давен пробуджували в чоловіках потаємні бажання, але з легкістю можуть зробити це і сьогодні. Підв’язки носяться з поясом для підв’язок, що робить підв’язку більш зручною в носінні і, перш за все, в застібанні. Пояс для підв’язки фіксується на місці і таким чином запобігає сповзанню при носінні. Завдяки вдало підібраному поясу для підв’язок панчохи підійдуть дамам з будь-якою фігурою, від стрункої до повненької.

Часто підв’язки і пояс для підв’язок комбінують з корсетом. Випускаються у різних кольорах та дизайнах, найпопулярніші з яких – червоний та чорний. Білий пояс для підв’язки характерний для наречених та весільної білизни. Ознайомтеся з нашим широким асортиментом підв’язок різного дизайну та цінового діапазону і подаруйте подрузі, адже це буде подарунок для вас обох.